Akademické prostředí
s dvacetiletou tradicí

Fakulta v Karviné je součástí Vysoké manažerské školy
ve Varšavě – jedné z nejmodernějších škol v Polsku

O škole

Fakulta v Karviné letos otevírá nové specializace

Studium je v českém jazyce a naši studenti
mohou absolvovat několik specializací v oboru Pedagogika.

Vysoká škola manažerská ve Varšavě

Vysoká škola manažerská ve Varšavě je vysokou školou s více než 20. letou tradicí, byla založena v červnu 1993. VŠM je jednou s nejmodernějších vysokých škol v Polsku. Od začátku své existence VŠM klade důraz na všeobecný vývoj a vzdělávání mladé generace Poláků a četné skupiny cizinců. V současnosti Vysoká škola manažerská ve Varšavě vzdělává více než 6 tisíc studentů, formou denního a dálkového studia, v 11 oborech a nabízí postgraduální studium. Studovat lze na 6. fakultách ve Varšavě, Ciechanowie, Bełchatowie a Karviné, rovněž i ve vzdělávacím středisku ve Varšavě – Ursus.

Strategie vývoje školy je zaměřen na období 2012 – 2017. Jedná se o základní oblast činnosti, zejména aby VŠ byla připravena na nové výzvy, mohla reagovat na vnější a vnitřní podmínky, vč. zlepšování metod, efektivity a kvality vzdělávání, na potřebu vývoje inovativního vědeckého výzkumu a výzev vyplývajících z regionálních, národních a celosvětových změn trhu. VŠ tvoří základ pro činnost pro oblast infrastruktury a jejich proměn.

Exterior-1

VŠ přizpůsobuje své školící programy k rychle se měnícímu trhu práce, vzdělává specialisty a odborníky v mnoha oblastech. Absolventi VŠ tvoří skupinu více než 35.000 vysoce kvalifikovaných odborníku, kteří jsou připraveni pracovat na pozicích ve veřejné správě, ve státní správě, v mezinárodních společnostech, ve společnostech, které mají strategický význam, stejně tak mohou začít samostatně podnikat. Ambice VŠ se odrážejí v jejím poslání a jsou obsahem strategie: Rozvoj lidských zdrojů pro inovativní potřeby trhu.

Vedení školy

prezydent_www

Prezident WSM
Prof. dr Stanisław Dawidziuk, Dr h.c.

prorektor_joanna_michalak_www

Prorektor WSM
Dr. Joanna Michalak-Dawidziuk

Dawidziuk kanclerz

Kancléř WSM
Mgr Radosław Dawidziuk

Krakowczykova www

Děkanka 
Fakulty Jana Amose Komenského Karviná

PhDr. Mariola Krakowczyková, Ph.D.